2017 рік оголошено в Україні роком вивчення німецької мови

/Files/images/0_novini_15_16/1.jpg Сьогодні вона - перша найпоширеніша мова у Європі і друга за популярністю іноземна в Україні. Більшість найвідоміших інноваційних компаній розташовані саме у Німеччині. Навіть прогресивні японці зосереджуються на німецькій - її вивчають 68% студентів у Японії.Тож варто детальніше розглянути та пізнати цю мову.

Відбулася зустрічі міністра освіти України Лілії Гриневич з Надзвичайним та Повноважним Послом ФРН в Україні паном Ернстом Райхелєм.

Зокрема, сторони зазначили, що німецька мова є другою за обсягом вивчення в українських школах після англійської мови, а 52% школярів вибирають її для вивчення як другу іноземну.
За словами міністра освіти Лілії Гриневич, Німеччина також посідає друге місце після Польщі за кількістю обмінів студентами з Україною.
Вона зазначила, що країни продуктивно співпрацюють у багатьох сферах. Зокрема, розвинена співпраця між університетами: білатеральні програми, спільні обміни в рамках Еразмус+.
«Окрім того, у нас багато спільних проектів – Німеччина, Україна, Польща. Ми зараз готові до активної співпраці в рамках програми Горизонт 2020, адже МОН зацікавлено у досвіді країн, що мають позитивну динаміку участі в програмах Горизонту», - зазначила міністр.

Німецька мова є однією з найвідоміших та найпопулярніших європейських мов. Німецькою мовою написана велика кількість наукових праць, художніх творів та публіцистичних текстів. У другій половині ХІХ ст. — на початку ХХ ст. німецька мова була чи не найпопулярнішою мовою вчених, а отже вона є не лише засобом спілкування і служить не тільки для передачі готових думок, вона є способом народження тих думок.

Німецька мова є державною в Федеративній Республіці Німеччині, Австрії, Швейцарії, Ліхтенштейні, Люксембурзі та Бельгії, що дає повне право вважати її найбільш розповсюдженою в Європейському союзі, саме тому її найбільше вивчають в Європі.


Кiлькiсть переглядiв: 1413