У нашій школі навчається велика і дружна сім’я, зі своїми радощами і досягненнями, зі своїми буднями і святами, ідеями та традиціями.

Освітній заклад засновано в 1964 році.

Форма власності – комунальна.Мова навчання – українська.

В 2016 році присвоєно статус спеціалізованої школи з поглибленим вивченням окремих предметів.

9 березня 2016 р. Міністерство освіти та науки видало наказ за № 237 про надання Кам'янській загальноосвітній спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів статусу експериментального загальноосвітнього навчального закладу всеукраїнського рівня. Відповідно затверджено тему та програму дослідно-експериментальної роботи: «Психолого-педагогічне забезпечення особистісно зорієнтованої освіти на засадах гуманної педагогіки в середньому загальноосвітньому навчальному закладі» на 2015–2025 роки.

Заклад працює в двох корпусах, загальною проектною потужністю 550 учнів.3-поверховий корпус введений в експлуатацію в 1964 році, двоповерховий корпус переданий початковій ланці школи в лютому 1998 року.Загальна площа всіх приміщень 3844 кв. м., площа території 2 га.

У приміщенні школи обладнано пандус для доступу на перший поверх, сходи мають розмітку для людей з вадами зору.

Для задоволення освітніх потреб наймолодших школярів обладнані сучасні навчальні кабінети, з сучасними роздатковими і дидактичними матеріалами, є ноутбуки, принтери, ламінатори, фліп-чарти. Переобладнано старі та придбано нові меблі.Кожна класна кімната стала для дітей чарівною домівкою, де затишно, гарно і дуже цікаво.

Для учнів середніх і старших класів обладнані кабінети математики, фізики, хімії, географії, біології, української мови, зарубіжної літератури, англійської мови, кабінет Захисту Вітчизни

4 кабінети обладнані інтерактивними та проекційними комплексами, є сучасний лінгафонний кабінет.

Діють 2 комп’ютерні класи, підключені до мережі «Інтернет», на базі одного з них створено інформаційно-ресурсний центр. На всій території навчального закладу діє безкоштовна бездротова мережа Wi-Fi.

В шкільній бібліотеці більше 19 тисяч примірників навчальної літератури, для юних спортсменів є у спортивний зал, сучасне футбольне поле, тренажерний майданчик, уроки трудового навчання проводяться в комбінованій майстерні.

Учні забезпечені гарячим харчуванням, шкільна їдальня розрахована на 80 місць.

За станом здоров’я дітей слідкує медична сестра.Позитивний мікроклімат допомагає створювати соціально-психологічна служба.

Головна цінність – життя кожної дитини. Тому навчаємо наших вихованців правилам безпеки та здорового способу життя.

Для забезпечення освітніх потреб учнів в школі здійснюється допрофільне і профільне навчання. З 2001 року поглиблено вивчається англійська мова. З 2005 року вивчається друга іноземна мова – німецька.В двох класах на поглибленому рівні вивчалась українська мова.З 2019 року відповідно бажання дітей та їх батьків створено клас поглибленого вивчення математики.

Кiлькiсть переглядiв: 75