Пришкільний оздоровчий табір"Барвінок" З 29.05 по 15.06

Режим роботи: з 8.00 - 14.00.

/Files/images/tabr/Барвінок.JPG

Табір складається із чотирьох загонів:

1."Ромашка"

2."Дружба"

3."Веселка"

4."Веселчата"

В таборі відпочиває 152 особи.

Загальні правила поведінки дітей у таборі

1. Необхідно дотримуватись розпорядку дня табору, загальних санітарно-гігієнічних норм (вмиватися, зачісуватись, вдягатись відповідно до погодних умов і т.д.).2. Кожна дитина повинна дотримуватись всіх встановлених в таборі правил, в тому числі правил протипожежної безпеки, правил проведення екскурсій, автобусних поїздок, походів і т.д.3. Дитина повинна бути разом з групою. Якщо необхідно відлучитись, то тільки з дозволу наставника.4. Вихід за територію табору дозволяється тільки з дозволу вчителя-вихователяй у супроводі дорослого.5. Кожна дитина і працівник табору повинен берегти зелені насадження на території табору та підтримувати чистоту.6. Не можна їсти незнайомі ягоди та плоди.7. У випадку погіршення самопочуття негайно повідомити наставника.8. Необхідно дотримуватись правил поведінки у громадських місцях – словами, діями і поведінкою не заважати оточуючим, не завдавати шкоди їх гідності та не ображати естетичні почуття.9. У таборі забороняється палити та вживати спиртні напої, у тому числі пиво.10.Необхідно дбайливо ставитись до особистого майна та майна табору.11.Не приносити до табору коштовні речі (прикраси коштовні, мобільні телефони, гаджети тощо). За втрату та псування таких речей дитини, адміністрація табору не несе відповідальності.

Правила протипожежної безпеки

1.Необхідно знати план евакуації будівлі табору. У випадку виявлення ознак пожежі відразу покинути будівлю і повідомити про це будь-якого дорослого.2.Забороняється розпалювати багаття в приміщенні, на території табору чи в поході.3.Не дозволяється користуватись електроприладами без дозволу наставника.4. У таборі палити заборонено.5.Предмети, що легко займаються, необхідно віддати на зберігання наставнику.6.Не дозволяється торкатись дротів, що провисають та стирчать. Про наявність таких проводів необхідно повідомити наставника.

Правила поведінки під час масових заходів

1.При проведенні масових заходів необхідно знаходитись разом з групою. Відійти можна лише в супроводі наставника.2.При проведенні масових заходів на відкритих площах в сонячну погоду наявність головного убору обов’язкова.3. Необхідно дотримуватись правил етикету в громадських місцях (не шуміти, не штовхатись, не свистіти, не тупотіти ногами).

Кiлькiсть переглядiв: 557