Заклад працює в двох корпусах, загальною проектною потужністю 550 учнів.3-поверховий корпус введений в експлуатацію в 1964 році, двоповерховий корпус переданий початковій ланці школи в лютому 1998 року.Загальна площа всіх приміщень 3844 кв. м., площа території 2 га.

У приміщенні школи обладнано пандус для доступу на перший поверх, сходи мають розмітку для людей з вадами зору.

Для задоволення освітніх потреб наймолодших школярів обладнані сучасні навчальні кабінети, з сучасними роздатковими і дидактичними матеріалами, є ноутбуки, принтери, ламінатори, фліп-чарти. Переобладнано старі та придбано нові меблі.Кожна класна кімната стала для дітей чарівною домівкою, де затишно, гарно і дуже цікаво.

Для учнів середніх і старших класів обладнані кабінети математики, фізики, хімії, географії, біології, української мови, зарубіжної літератури, англійської мови, кабінет Захисту Вітчизни

4 кабінети обладнані інтерактивними та проекційними комплексами, є сучасний лінгафонний кабінет.

Діють 2 комп’ютерні класи, підключені до мережі «Інтернет», на базі одного з них створено інформаційно-ресурсний центр. На всій території навчального закладу діє безкоштовна бездротова мережа Wi-Fi.

В шкільній бібліотеці більше 19 тисяч примірників навчальної літератури, для юних спортсменів є у спортивний зал, сучасне футбольне поле, тренажерний майданчик, уроки трудового навчання проводяться в комбінованій майстерні.

Учні забезпечені гарячим харчуванням, шкільна їдальня розрахована на 80 місць.

За станом здоров’я дітей слідкує медична сестра.Позитивний мікроклімат допомагає створювати соціально-психологічна служба.

Кiлькiсть переглядiв: 61